+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

На засіданні галузевого Комітету Донецької ТПП визначили напрямки дій для ефективного функціонування туристичної сфери регіону

 21 травня президент Донецької ТПП М.Ю. Ануфрієв відкрив ІІІ засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП, у роботі якого взяли участь  близько 50 представників державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств. 

Присутні визначили напрямки спільних дій для ефективного функціонування туристичної сфери регіону. 
Про наявні інструменти для розвитку туристичної галузі в регіоні розповіла в.о. начальника  Управління культури  і туризму Донецької облдержадміністрації Певна А.В. 

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдерждміністрації, начальник управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики Неклеса О.І., начальник відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Краматорський» Пономаренко В.С. та директор регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» Залялов І.Н говорили про природно-заповідний фонд, туристичні та рекреаційні можливості Донецької області.
 Про діяльність програми відновлення та розбудови миру ООН в сфері економічного розвитку Донецького регіону учасники засідання дізналися від спеціаліста з розвитку бізнесу ПРООН в Україні Логвін О.Г.
Голова ГО «Центр підтримки громадської активності «Крила», директор туристичної фірми  «Лазурит», заступник голови Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП Синиця Я.В. розповіла про роботу інтернет-ресурсу «Туристична Лиманщина»  як інноваційний метод розвитку туристичної дестинації, що поєднує громадський, підприємницький та соціальний потенціал. 
На необхідності розвитку ефективних комунікацій між постачальниками  туристичних послуг та кінцевим споживачем акцентував увагу присутніх Web/VR розробник, SEO-оптимизатор, Founder and CEO інтернет-ресурсів Turist.dn.ua, та Lovileto.com.ua,  фотограф Орлик С.В.
 Директор ПЗВ Донецької ТПП «Міжнародний інститут підприємництва» Степаненко Л.Л. запросила присутніх на бізнес-коворкінг «Бізнес-комунікації: кращі практики для МСБ», який пройде 28 травня у м. Слов’янськ.

Підводячи підсумки роботи засідання, голова Комітету, зав. відділом краєзнавства та туризму Донецького обласного учбово - методичного центру культури В.М. Лимаренко акцентувала увагу присутніх на можливості всебічної підтримки бізнесу Донецькою ТПП та закликала присутніх надавати «зворотній зв’язок» через секретаріат Комітету за тел.: моб. +38 (050) 347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com  (контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).