+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Підсумки тренінгу Система управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР

Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснованим на базі Донецької ТПП, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 24 квітня був проведений тренінг «Система управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР» для керівників харчових підприємств регіону та приватних підприємців, які бажають підвищити рівень своїх знань та отримати нові навички ефективної роботи з питань впровадження системи безпеки харчової продукції на підприємствах.


Міжнародний аудитор систем управління безпечністю харчових продуктів за міжнародними стандартами, заступник директора ТОВ «Сертифік Глобал Груп» Юлія Грифцова поділилась своїм багаторічним досвідом та на практичних прикладах допомагала слухачам систематизувати знання щодо функціонування програм-передумов НАССР, розробки документації, правил здійснення безпечних закупівель та організації роботи персоналу в контексті системи управління безпечністю харчових продуктів.


Практичні знання, отримані упродовж тренінгу та неформального спілкування, учасники зможуть використовувати у подальшій роботі.
По закінчені тренінгу слухачі отримали сертифікати.