+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

XXV засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області: спільні рішення нагальних питань

23 квітня у конференц-залі Донецької ТПП пройшло XXV засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області.
У роботі заходу взяли участь представники департаменту економіки Донецької облдержадміністрації, сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, керівники підприємств і бізнес-асоціацій.


 Засідання відкрив Президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців в Донецької області М .Ю. Ануфрієв.

В ході роботи в.о. директора департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Г.П. Чурікова доповіла про хід виконання розробки Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

 Голова ГО «Центр підтримки громадської активності «Крила», директор ТОВ «Туристична фірма «Лазурит», Лиманський район Я. В. Синиця розповіла про роботу інтернет-ресурсу «Туристична Лиманщина» та організацію корпоративних турів вихідного дня. Було акцентовано увагу на необхідності плідної співпраці органів місцевого самоврядування з представниками бізнес-кіл.

Голова ГО «Клуб Південна зірка», директор маркетингового агентства GT Marketing Г.О. Третяк та керуюча EuroСityFamily А.А. Ізмайлова розповіли про здійснення громадської і підприємницької діяльності в м. Костянтинівка – були обговорені шляхи поліпшення соціальної сфери.

 В ході подальшої роботи були обговорені питання стосовно складу Ради.

Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для обговорення між представниками державної влади та підприємцями регіону питань, які потребують спільних рішень.