+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

У Донецькій ТПП відбувся семінар щодо новацій у сфері закупівлі комунальних послуг

За сприяння Донецької торгово-промислової палати 11 квітня 2019 року в Краматорську пройшов онлайн-семінар "Закупівля комунальних послуг: ураховуємо новації».


Роз'яснення щодо положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189, який вводиться в дію з 01 травня, надала Ярослава Дуброва, провідний національний фахівець у сфері публічних закупівель.


Учасники семінару ознайомились:
- з новою класифікацією житлово-комунальних послуг;
- з тим, як буде визначатися предмет закупівлі за кодами CPV;
- з новими порядками проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг, розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію і комунальні послуги, інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності;
- з моделями договірних відносин щодо надання комунальних послуг;
- з ключовими правами та обов'язками споживачів комунальних послуг;
- з новаціями у штрафних санкціях та іншим.

Начальник навчально-методичного відділу «Міжнародного інституту підприємництва» Донецької ТПП, тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова надала  слухачам семінару  інформацію про моніторинг торгів і ризик-індикатори, використання інструментів Дозорро; роз'яснила положення нових наказів ДП «Прозорро №10 від 19.03.2019 року і №11від 20.03.2019.Також, за допомогою тренера, слухачі розібрали практичні ситуації поточних торгів.

Слухачі щиро подякували організаторам за актуальність вибраних до розгляду тем і професіоналізм, та виявили бажання зустрічатися частіше.

Це перший такий семінар в Донецькій області. Але не останній - питань до нового законодавства у надавачів і споживачів комунальних послуг  дуже багато. Ми будемо раді зустрітися на нових семінарах. Слідкуйте за нашими анонсами.