+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Про положення Пан-Євро-Мед Конвенції та перспективи для експортерів

Як застосовувати положення Пан-Євро-Мед Конвенції і що це дає в майбутньому для експортерів? - основна тематика  організованого Донецькою ТПП семінару для експортерів, який провела  Галина Перепелиця – зовнішній експерт з питань міжнародної торгівлі, сертифікований консультант з експорту в ЄС, зовнішній експерт і тренер проектів: GIZ, East Invest, East Invest 2, «Німецько-український партнерський бізнес проект», USAID, Програма лідерства в економічному управлінні (LEV), проект ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», Helvetas і ін.
 
Розбиралися з основними питаннями, які все частіше хвилюють всіх:
• Чи дійсно ПЄМ – це вигоди, і як їх використовувати?
• Чим правила ПЄМ відрізняються від "старих" правил в угоді про ЗВТ Україна-ЄС?
• Як використовувати деякі положення ПЄМ в процесі визначення походження?
• Як "довести" митним органам, що товар має походження із застосуванням деяких положень конвенції ?
І ще багато Як / Навіщо / Чому / для Чого ....


В ході семінару представники підприємств дізналися про зміни у визначенні походження товарів і переваги, які отримують підприємства після приєднання України до Конвенції Pan-Euro-Med.


Багато уваги спікер приділила особливостям двосторонньої і діагональної кумуляції, підтвердженню країни походження, умов отримання сертифікатів походження. Вся інформація супроводжувалася великою кількістю практичних кейсів і практичних рекомендацій для підприємств-експортерів.


В кінці семінару Галина Перепелиця відповіла на практичні питання, з якими стикаються підприємства регіону у повсякденній діяльності.