+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва: підсумки, обмін досвідом та план роботи на 2019 рік

5 березня 2019 року у Відділенні Донецької торгово-промислової палати у м. Маріуполь відбулося засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП. В роботі Комітету взяли участь жінки-підприємниці Донецької області, представники бізнес-асоціацій.


В ході засідання голова Комітету Світлана Безчотнікова доповіла про підсумки роботи за 2018 рік. Під час розгляду плану заходів на 2019 рік особливу увагу приділили програмі бізнес-форуму для жінок-підприємниць «Business4Women», який вже втретє відбудеться у Маріуполі 19-20 вересня.

Від представників Маріупольського міського центру зайнятості члени Комітету дізнались про актуальні пропозиції фінансової допомоги на розвиток бізнесу. Директор Освітнього хабу і коворкінгу "BETC Space" Тетяна Вейдер виступила з інформацією про мотиваційну бізнес школу та грантову допомогу від міжнародних проектів.

Всі теми визвали жваву дискусію, під час якої відбувся обмін досвідом ведення власного бізнесу та участі в грантових програмах, обговорювалися пропозиції щодо діяльності Комітету та ін.