+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Запрошуємо до участі у ІІІ Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництваДонецька торгово-промислова палата інформує про початок проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

Ідея конкурсу - надання  консультаційної допомоги на етапах становлення та розвитку бізнес-ідей  підприємниць - виникла в результаті системної роботи Комітету розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей. 

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Конкурс буде проводитися у період з 4 березня по 6 вересня 2019 року.

Для участі у Конкурсі учасникам у термін до 6 вересня 2019 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс  та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку. 

Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможці у номінаціях будуть нагороджені під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактна особа: Сезоненко Олена Анатоліївна, моб. тел. +38 050 478 98 80, email: elenasezonenko@gmail.com .