+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Відбулося урочисте святкування 55-річчя Донецької торгово-промислової палати

12 лютого відбулося урочисте святкування 55-річчя Донецької торгово-промислової палати.

Колектив та членів Донецької ТПП привітав зі святом голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць: «Всім відомі ваші досягнення, ваш внесок у підтримку малого та середнього бізнесу. Ви виводите наші підприємства та нашу область на новий, міжнародний, рівень. Я сподіваюсь, що ваш професіоналізм та патріотизм зробить бізнес Донеччини відомим не тільки в Україні, а й у всьому світі»
Президент Торгово-промислової палати України, Почесний президент Донецької ТПП Геннадій Чижиков звернувся до присутніх з вітальним словом та вручив підприємствам-членам Донецької ТПП Почесні дипломи ТПП України.
Члени Ради Донецької ТПП отримали Почесні грамоти Президії ТПП України.
Почесним золотим знаком «Меркурій» торгово-промислової палати України були нагороджені віце-президенти Донецької ТПП Максим Ануфрієв та Дмитро Вишневський.

Звичайно ж успішна діяльність Палати була б неможлива без високопрофесійних співробітників, що володіють глибокими знаннями і багатим досвідом. Тому, ми багато вчимося – не заради процесу, а тому що розуміємо, що наша сила – в професіоналізмі і компетенціях.

Колектив Донецької ТПП у мм. Краматорськ та Маріуполь були нагороджені Почесними грамотами Президії Торгово-промислової палати України.

55 років становлення, єднання, звершень та сталого розвитку свідчать про те, що колектив Донецької ТПП вміє долати труднощі і вирішувати найскладніші завдання в непростих, а часом і суворих умовах.

Ми не змогли б пройти цей довгий шлях без підприємств – членів Палати, яким ми дякуємо за довіру і самовіддану працю, адже саме підприємці є основою успішного розвитку регіону і країни, втілюючи в життя нові проекти і створюючи робочі місця.
Ми також дуже цінуємо довіру і підтримку наших колег і партнерів, які поділяють з нами наші успіхи і допомагають долати важкі часи.
Сьогодні Донецька торгово-промислова палатанайбільша бізнес-асоціація регіону з широкою мережею партнерів за кордоном, яка активно працює для розвитку підприємництва та зміцнення позитивного іміджу Донеччини, максимально сприяє створенню кращих умов для регіонального та національного бізнесу.
Нам всього 55, у нас багато планів на майбутнє, в успішність яких ми віримо!