+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Донецька ТПП є партнером проекту зі створення інноваційної агролабораторії в Донецький області

«Агролабораторія «GREEN Energy/ GREEN Wave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області»

Один з партнерів проекту – Донецька торгово-промислова палата, найбільша бізнес-асоціація області, яка займає проактивну позицію та співпрацює з міжнародними донорськими організаціями. Завдяки цьому Донецька ТПП сприяє поширенню кращих практик і стандартів організації та ведення бізнесу, стимулюючи підвищення економічної активності в регіоні.

Участь Донецької ТПП в партнерському проекті обумовлена прагненням допомогти в визначенні та узагальненні потреб бізнесу щодо актуальних навичок та знань працівників в сфері відновлюваної енергетики та сучасних технологій рослинництва.

Під час проведення заходів проекту Палата сприяла налагодженню діалогу між представниками бізнесу та Донецьким обласним центром зайнятості. Таке співробітництво стало підґрунтям для початку розробки фахівцями Донецького центру ПТО ДСЗ двох сучасних навчальних модулів із зазначених напрямів для навчання дорослих. А вже навесні 2019 року почнеться облаштування пілотної демонстраційної агролабораторії.

Реалізація усіх заходів проекту відбуватиметься за підтримки GIZ в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.