+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Регіональна рада підприємців в Донецькій області: актуальні питання розвитку підприємництва регіону

У роботі XXІІІ засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області взяли участь 25 представників департаменту економіки Донецької облдержадміністрації, сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, профільних державних організацій, керівники підприємств і бізнес – асоціацій.

Засідання відкрив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, відповідальний секретар Регіональної ради підприємців в Донецької області О.М. Бедзай.

 Про результати роботи у сфері підприємництва за поточний рік та про  Проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки розповіла начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг і ринкового середовища департаменту економіки Донецької облдержадміністрації І.В. Дудуляк. Інформація про Проект для опрацювання до 28 грудня п.р. розміщено на сайті Донецької облдержадміністрації www.dn.gov.ua .   

 

Директор Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Амельченко Р.Є.   розповів про можливості Донецької обласної служби зайнятості у реалізації проекту німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
 

 Були висвітлені  питання щодо актуальності та перспектив використання відновлюваних джерел енергії; залучення до реалізації проекту роботодавців регіону; можливості служби зайнятості щодо навчання фахівців; потенційні ризики та проблемні технічні питання щодо обслуговування сонячних панелей.

.