+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Тренінг у Краматорську з міжнародної торгівлі: основні складові успіху для МСБ

Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 28-29 листопада був проведений дводенний тренінг «Міжнародна торгівля – основні складові успіху для МСБ» для співробітників підприємств регіону та приватних підприємців, які бажають підвищити рівень своїх знань та отримати нові навички ефективної роботи у галузі зовнішньоекономічної діяльності.

Провідні спеціалісти Донецької торгово-промислової палати ділилися своїм багаторічним досвідом та на практичних прикладах допомагали слухачам систематизувати знання з питань кодування товарів у відповідності до товарних номенклатур різних країн, аналітики торгівельних бар’єрів, технічних стандартів, правил визначення країни походження у відповідності до різних угод, контрактного права, міжнародних конвенцій та торгівельних звичаїв.

Тренерами виступили провідні фахівці Донецької ТПП, які мають багаторічний практичний досвід у галузі зовнішньоекономічної діяльності:
  • тренер з публічних закупівель Міжнародного інституту підприємництва Тетяна Меркулова.

Практичні знання, отримані упродовж тренінгу та неформального спілкування, слухачі зможуть використовувати у подальшій роботі.

По закінчені тренінгу слухачі отримали сертифікати.