+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

У Бахмуті пройшов семінар-тренінг з використання альтернативних методів вирішення спорів та конфліктів


28 листопада 2018
 у приміщені Горлівського інституту іноземних мов у м. Бахмут було проведено семінар-тренінг на тему "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації", організатором якого виступила Донецька торгово-промислова палата.
В роботі семінару взяли участь: представники Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, Соледарської міської ради, УПСЗН м. Краматорськ, керівники і представники бізнесу м. Бахмут та ГО «Український Донецький Куркуль», викладачі і студенти Горлівського інституту іноземних мов, медіатори та інші зацікавлені особи.
Учасники бізнес-семінару ознайомилися з більш ефективними способами вирішення спорів/конфліктів, які вже виправдали себе в інших країнах, (у тому числі і за допомогою медіації), розглянули питання як досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, існування гарантій виконання прийнятого рішення, тощо.
Крім того, учасники розбиралися в причинах виникнення конфліктів, психології конфлікту, знаходили способи і варіанти зняття емоційної напруги у конфлікті; розвивали практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів; відпрацьовували набуті навички в форматі ділової гри.
Тренерами виступили: директор Центру медіації Донецької ТПП Олена Жорник та співробітник кафедри психології та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; сертифікований фахівець з відновних практик та з практичної фасилітації; медіатор, тренер, коуч Марина Акімченкова.