+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Експерти Донецької ТПП в місті Дніпро: секрет організації публічних закупівель

В рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD» з Європою», місією якої є поліпшення надання адміністративних послуг населенню за принципами доступності, відкритості і зручності, спеціалісти МІП Донецької ТПП – тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова і агент змін Prozorro Людмила Степаненко – провели 14-15 листопада у м. Дніпро дводенний тренінг «Секрети фінансової спроможності громад: стратегія публічних закупівель».

Активна тренінгова програма дозволила учасникам поринути в атмосферу висококваліфікованих знань, яка, крім базової теорії, надала реальні практичні кейси та можливість пройти шлях «від планування закупівель до виконання договірних зобов'язань». Симуляція проведення допорогових закупівель, надпорогів, переговорної процедури і конкурентного діалогу дозволила учасникам тренінгу наочно пройти всі етапи закупівель, визначити правильність виконання термінів, покроково усвідомити необхідний документообіг закупівельного процесу, а також дізнатися про нюанси укладення договорів з постачальниками.
Актуальна тема сьогоднішнього дня – це закупівля електроенергії, газу та комунальних послуг на 2019 рік. Тетяна Меркулова надала детальний алгоритм даних закупівель.

Спеціаліст Міжнародного інституту підприємництва Донецької ТПП Сергій Хізуненко дистанційно ознайомив учасників заходу з можливостями моніторингового інструменту - BI модуль. Для деяких з учасників використання даного сайту виявилося реальним відкриттям і викликало жвавий інтерес.

Проведення сесії «питання-відповідь» – це інтерактив, який дозволив учасникам отримати експертні рекомендації та поради щодо вирішення «хворих» точок в державних закупівлях.
І, як результат двох насичених, але дуже цікавих і активних днів - це follow up від учасників тренінгу: «Кращий тренінг з публічних закупівель», «Тетяна Меркулова - гуру своєї справи», «Є з чим порівняти, тому що відвідували досить велику кількість тренінгів та семінарів. Фахівці МІП Донецької ТПП – Ви найкращі. Дякуємо!"