+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Слов'янську навчали ефективним способам вирішення конфліктів та спорів

14 листопада 2018 р. у приміщені Донбаського державного педагогічного університету за адресою: м. Слов’янськ, вул. Г. Батюка, 19 було проведено семінар-тренінг на тему "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації", організатором якого виступила Донецька торгово-промислова палата.

В роботі семінару прийняли участь викладачі і студенти Донбаського державного педагогічного університету, викладачі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівники і представники бізнесу, адвокати міста Слов’янська та інші зацікавлені особи.
Учасники бізнес-семінару ознайомилися з більш ефективними способами вирішення спорів/конфліктів, які вже виправдали себе в інших країнах, (у тому числі і за допомогою медіації), розглянули питання як досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, існування гарантій виконання прийнятого рішення, тощо.

Крім того, учасники розбиралися в причинах виникнення конфліктів, психології конфлікту, знаходили способи і варіанти зняття емоційної напруги у конфлікті; розвивали практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів; відпрацьовували набуті навички в форматі ділової гри.
До виконання заходу було залучено наступний персонал та фахівців:
  • Жорник Олена, освіта вища, юрист, адвокат, медіатор, психолог; має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП), сертифікати «Базові навички медіатора» (Академія адвокатури України м.Київ) та ін. Працює директором Центру медіації Донецької ТПП. Конт. тел. (+38)-050-460-7771, e-mail: elena.zhornyk@gmail.com
  • Акімченкова Марина Володимирівна, співробітник кафедри психології та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; сертифікований фахівець з відновних практик та з практичної фасилітації; медіатор, тренер, коуч. Конт. тел. (+38)-050-962-36-35, e-mail: gaddar.266@gmail.com