+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Підприємці Донеччини презентують свою продукцію на виставці у Львові

Підприємці Донеччини, серед яких і члени ДонецькоїТПП, презентують свої бізнеси у Львові на виставці «Cхід-Eкспо-2018», яка має за мету підтримати малий та середній бізнес Донецької та Луганської областей.

Вже другий рік поспіль UNDP Ukraine / ПРООН в Україні проводить бізнес-виставки "Cхід-Eкспо", перша з яких відбулася в березні 2017 року у Краматорську.

Головною подією заходу є виставка, де підприємці зі сходу України презентують свою продукцію: продукти харчування, одяг, іграшки, соляні та керамічні вироби, IT-технології, 3D-принтери та ін. Крім того, наші підприємці мають можливість отримати масу корисної інформації та познайомитися з потенційними партнерами.
Впевнені, що відвідувачі «Cхід-Eкспо-2018» відкривають для себе Донеччину як регіон, що, незважаючи на труднощі, динамічно розвивається та має можливості для взаємовигідного ділового співробітництва.
Бажаємо нашим підприємцям знайти на виставці нових бізнес-партнерів, розширити та зміцнити економічні зв’язки між Донеччиною та іншими регіонами України!