+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

ДДМА запрошує представників малого та середнього бізнесу отримати профільну вищу освіту


Донбаська державна машинобудівна академія
 – відомий навчальний заклад системи вищої освіти IV рівня акредитації в Україні, має славну історію і добре відомий своїм рівнем освіти і випускниками, як в Україні, так і за її межами.

Кафедра «Фінанси, банківська справа та підприємництво» ДДМА отримала ліцензію щодо підготовки фахівців за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за всіма рівнями освітньо-професійної освіти (бакалавр, магістр), яка спрямована на підготовку фахівців:
  • з організації ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності
  • з моделювання власного бізнесу
  • створення та розвитку стартапів
  • ведення комерційної діяльності підприємства тощо
Сьогодні спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» має широкий спектр застосування, користується зростаючим попитом на ринку праці, а також, дозволяє реалізувати себе у бізнесі та підвищити матеріальний добробут.

Інформація щодо умов вступу та навчання у ДДМА в 2018 році за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Контактна особа: завідуюча кафедри «Фінанси, банківська справа та підприємництво», доктор економічних наук, професор С.Я. Єлецьких (моб. тел.- 050 222 2453; E-mail - svetlana.eleckyh@gmail.com)