+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Підприємцям Донеччини розповіли про бренд та торгову марку як інструменти для розвитку бізнесу

В наш час підприємцям для успіху вже не достатньо просто якісно робити свою справу. Потрібно ще й вміти продати свій продукт або послуги. 

12 вересня Центр підтримки бізнесу м.Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП організував тренінг «Бренд та торгова марка: підказки для бізнесу» для підприємців, які прагнуть ефективно розвивати власну справу. Адже, саме влучний бренд разом з якісною продукцією є основними складовими успішного бізнесу.
Учасники тренінгу дізналися про дієві інструменти, почули рекомендації щодо їх застосування  від знаних бізнес-тренерів зі стратегічних комунікацій, бренд-менеджменту та реклами. 

Тренерами виступили:
Марина Голуб - власник комунікаційного агентства «GOLUBi GROUP», співвласник «Агентство стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко», кандидат філософських наук, автор численних наукових публікацій, викладач бізнес-школи МІМ-Київ. Спеціаліст в питаннях стратегічних комунікацій, формування та створення громадської думки, формування та корекції іміджу, бренд-менеджменту, реклами. Марина Голуб входить до ТОП-10 бізнес-леді рекламно-комунікаційної галузі за версією журналу Marketing media review. Має досвід роботи на європейському та американському ринках.
Людмила Степаненко - директор «Міжнародного інституту підприємництва» ПЗВ ДТПП, менеджер інтелектуальної власності.
Людмила Карасьова - експерт-практик Донецької торгово-промислової палати з питань інтелектуальної власності. Має 15-річний досвід роботи патентування промислових зразків, торгових марок, реєстрації авторських та суміжних прав. Оцінювач об’єктів інтелектуальної власності.
Підприємці дізналися про відмінність бренду від торгової марки; про те, що креативний підхід, якісна продукція і влучний бренд є основними складовими успіху. 

Під час тренінгу підприємці мали можливість отримати нові знання про:
• ідентичність компанії;
• умови виникнення торгової марки;
• отримання прав на торговельну марку;
• правові та економічні аспекти використання торгових марок;
• ризики і відповідальність за незаконні використання ТМ.

Позитивна та комфортна атмосфера допомогла учасникам  активно працювати під час тренінгу.
Крім того, учасники тренінгу мали можливість отримати індивідуальну консультацію, поспілкуватися один з одним та з тренерами.
Дякуємо тренерам та бажаємо учасникам подальших успіхів!

Програма реалізується Центром підтримки бізнесу м Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП, за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.