+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Жінок Донеччини вчили лідерству в професійній сфері

«Управління - це ефективність в підйомі по драбині успіху; лідерство визначає, чи до тієї стіни приставлена драбина »... Такою цитатою Стівена Кові розпочали двухмодульний тренінг «Лідерство в дії» тренери з Білорусі Наталія Макаєва і Анна Агашкова.
Тренінговий курс заснований на кращих міжнародних практиках і глибоких експертних знаннях, є інтерактивним і включає в себе практичні вправи та реальні приклади, в яких використовуються прийоми і стилі лідерства.
Матеріали тренінгового курсу розроблені компанією APPLICATIO Training & Management (Німеччина) у співпраці з CEFE (Сербія).

3 та 4 вересня відбувся перший модуль тренінгу для жінок-лідерів, які прагнуть розвивати себе та свій бізнес. Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП, зібрав ініціативних, красивих, відкритих та позитивних бізнес-леді Донецького регіону.
Протягом двох днів інтерактивне навчання було спрямоване на індивідуальне самовираження і самоусвідомлення учасниць - робота в малих групах, тестування, практикуми, визначення свого стилю, як керівника та вивчення технології делегування. Також учасниці мали можливість отримати від тренерів міжнародного рівня професійні відповіді на актуальні питання.
Позитивна та комфортна атмосфера допомогла учасницям відверто говорити як про свої успіхи, так і про невдачі, і ще раз довести, що сучасним, стильним та сильним жінкам багато чого під силу!

Фотоальбом
 
Наступний модуль тренінгу відбудеться 1-2 жовтня 2018 року.