+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В рамках Дня Франції в Маріуполі відбулося засідання круглого столу на тему Розвиток економіки міста

Сьогодні в Маріуполі вперше проходить фестиваль «День Франції в Маріуполі», який спрямований на зміцнення дружніх відносин між Маріуполем та європейськими містами. Почесним гостем свята стала посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, а вулиці Маріуполя на один день прикрасили французькими прапорами. У міському саду для городян створено справжній куточок Франції - гостей свята чекають фотозоні, вуличні музиканти, майстер-клас з французьких танців, блюда національної кухні тощо.

В рамках фестивалю, за підтримки Донецької торгово-промислової палати, відбулося засідання круглого столу на тему “Розвиток економіки міста”. В заході взяли участь: посол Франції в Україні Ізабель Дюмон , економічний радник Посольства Франції в Україні Вінсент Пренго, президент ТПП України, почесний консул Франції Геннадій Чижиков, маріупольський міський голова Вадим Бойченко, заступник міського голови Сергій Орлов та представники французького і маріупольського бізнесу.


Під час круглого столу обговорили напрямки співпраці в промисловості, будівництві, банківській та аграрній галузі, культурі. Крім того, г-жа Ізабель Дюмон та представники бізнесу Франції наголосили, що французькі компанії, які працюють в Україні, зацікавлені розширювати свій бізнес саме у Маріуполі. У свою чергу, Вадим Бойченко запевнив французьких підприємців у повній підтримці та супроводі збоку міської влади Маріуполя під час реалізації спільних французько- українських проектів.