+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ організував для підприємців тренінг Механізми спрощення митних процедур

Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаного на базі Донецької ТПП, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, організував тренінг «Механізми спрощення митних процедур», учасники якого мали можливість свіжим поглядом подивитися на повсякденні процеси підготовки документів при експорті або тимчасовому вивезенні товарів підприємства та ознайомитися з можливостями оптимізації фінансових витрат при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.


Тренером виступив директор департаменту ЗЕД Донецької ТПП Валерій Перепелиця.


Найбільший інтерес учасників тренінгу викликали теми, пов'язані безпосередньо зі спрощенням митних процедур і скороченням витрат підприємств при ЗЕД, питання отримання і використання переваг, які надає статус уповноваженого експортера. Було також висвітлені питання перспектив введення в Україні статусу уповноваженого економічного оператора та тимчасового ввезення-вивезення товарів та застосування карнета АТА. Вийшла жвава дискусія з питань отримання та практичного застосування карнетів АТА при реальних зовнішньоекономічних операціях.


В ході тренінгу учасники отримали необхідні теоретичні та практичні знання, які зможуть використовувати у своїй подальшій роботі.