+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

У Бахмуті відбувся перший з серії семінарів з бізнес- планування

26 червня спеціалісти Донецької торгово-промислової палати за підтримки Донецької державної обласної адміністрації у рамках Регіональної програми підтримки малого та середнього бізнесу на 2017-2018 р.р. Донецької ОДА провели перший з серії семінарів з бізнес- планування «Використання інструментів бізнес планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні малого бізнесу».

Підприємці та особи, які планують розпочати свій бізнес, отримали навички комплексного підходу до організації власного бізнесу, усвідомили необхідність та доцільність використання бізнес-планів для здійснення діяльності в умовах стратегічного зростання та відкриття бізнесу через проектну допомогу. Було розглянуто умови різних грантових конкурсів та форми бізнес-планів реальних проектів.

Активно застосовувалися інструменти brainstorm, презентації. Дякуємо партнерській допомозі Бахмутського міського центру зайнятості та бажаємо згуртованій аудиторії підприємців, які відвідали цей семінар проривних, якісних бізнес ідей та проектної підтримки.