+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Краматорську пройшла чергова зустріч в рамках навчальної програми з Прозорро. Продажі.

19 червня під час зустрічі в рамках навчальної програми з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі» представники Замовників торгів з 8 міст (Слов'янськ, Лиман, Часово Яр, Костянтинівка, Мирноград, Соледар, Краматорськ) отримали новий набір знань про можливості мати додатковий дохід до бюджету організацій від продажу своїх активів. Вони ознайомилися з переліком майна, яке може бути реалізовано через систему «Прозорро. Продажі», дізналися як пройти реєстрацію на торговому майданчику для отримання статусу «Замовник-Продавець», як підготуватися та провести аукціон тощо.

Як показали результати оціночної анкети, учасники високо оцінили отримані знання. Однак були виявлені і ті питання Замовників, відповіді на які вимагають більш ретельного розгляду і вивчення.

Навчальна програма з «Прозорро. Продажі»  стартувала  22 травня за ініціативи Донецької ТПП в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки при підтримці Донецької обласної державної адміністрації. Навчання проводиться на безоплатній основи, фахівці сфери державних закупівель / продажів мають можливість щомісяця зустрічатися з фахівцями і колегами для вирішення актуальних питань і отримання більш детальної нормативної інформації та практичних навичок участі в торговельній системі електронних торгів (аукціонів) з продажу / здачі в оренду майна (активів) / передачі права.

Наступна зустріч запланована на 5 липня в місті Лиман.

Додаткова інформація за тел:
+ 380-50-261-83-06 - Степаненко Людмила
+ 380-95-680-07-78 - Меркулова Тетяна.