+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко взяла участь у IV Національному експортному форумі

Президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко взяла участь у IV Національному експортному форумі, який відбувся у Торгово-промисловій палаті України в рамках Kyiv Export Week 2018.

Форум зібрав понад 150 учасників з України та 14 країн, таких як Німеччина, Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Литва, Білорусь, Грузія, Молдова, Італія, Австрія, ОАЄ, Канада, Нігерія.

Серед провідних тем заходу – глобальні виклики українського експорту, оцінка результатів реалізації Національної експортної стратегії, нові можливості на зовнішніх ринках для аграрної промисловості. Особливу увагу було приділено розвитку транспортної інфраструктури та логістики для міжнародної торгівлі.

Експерти закликали український бізнес диверсифікувати експорт не тільки за рахунок країн ЄС, а й ринків Азії, Африки та Близького Сходу, так як динаміка розвитку економік та постійно зростаюча потреба цих країн у нових товарах і послугах дають позитивні прогнози для наших компаній. Було зазначено, що темпи зростання українського експорту до Китаю, Іраку, Ізраїлю, ОАЄ й інших країн Азії та Африки свідчать про те, що українські підприємства стають глобальними гравцями в світовій економіці.
Також у рамках форуму пройшли майстер-клас для експортерів-початківців «Стати експортером: з чого почати?» та презентація можливостей найбільшої в Європі мережі підтримки підприємництва European Enterprise Network (EEN), за допомогою якої експортери України можуть вільно шукати ділових партнерів.