+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Краматорську вчили альтернативним методам вирішення спорів та конфліктів

Донецька торгово-промислова палата виступила організатором семінару – тренінгу "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації", який відбувся 31 травня у м. Краматорськ.

Участь у заході взяли керівники, юрисконсульти та провідні фахівці підприємств, представники органів влади, неурядових громадських організацій. За 4 години роботи учасники ознайомилися з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; потренувалися набути практичні навички вирішення спорів/конфліктів.

Теоретичні та практичні заняття проводили фахівці з медіації та психологіії:
  •  Жорник Олена Миколаївна, директор Центру медіації Донецької ТПП, має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП) та інш.

  •  Серебрянська Маргарита Вікторівна, медіатор Донецької ТПП, психолог-соціолог; пройшла навчання за тренінговими курсами «Основи медіації» та «Базові навички медіатора» НАМУ і Донецької ТПП учасник відкритої Асоціації психологів-практиків «ТРАНСФОРМАЦІЯ», голова Громадського Союзу «СОВІСТЬ»

  •  Сазонова Лара Миколаївна, медіатор Донецької ТПП, психолог-соціолог; пройшла навчання за тренінговими курсами «Основи медіації» та «Базові навички медіатора» НАМУ і Донецької ТПП та має відповідний сертифікат, медіатор Донецької ТПП, член НАМУ, учасник відкритої Асоціації психологів-практиків «ТРАНСФОРМАЦІЯ», віце-президент Обласного Клубу Підприємців «Наша Справа»Учасники семінару ознайомилися з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, методами досягнення покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару були відпрацьовані деякі методи вирішення спорів та проведено практичні заняття.Захід організовано Донецькою ТПП, Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області за підтримки Донецької облдержадміністрації.

Як зазначили учасники семінару, одержана інформація була для них в цілому корисною, і вони планують використовувати її в своїй діяльності та житті. Також були заплановані наступні заходи та їх тематика.

Наступний семінар – тренінг на тему: "Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації" планується провести 7 червня 2018 року у м.Маріуполь.