+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Представники бізнесу та влади обговорили актуальні питання на засіданні Комітету з розвитку МСБ

Понад 50 представників державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств взяли участь у роботі засідання Комітету з розвитку малого та середнього бізнесу Донецької ТПП.

Начальник та головний державний інспектор відділу контролю північного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Костіцин С.В. і Винятинська І.М. доповіли про порядок проведення планових та позапланових перевірок Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.

Після доповіді головного інженера ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» Малихіна А.С. про Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26 квітня 2017 р. № 295; «Про роз’яснення вимог п.п. 2,3,4 розділу X Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494 та «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (заміна наявних приладів обліку природного газу на нові з можливістю модемного зв'язку) було вирішено готувати звернення до Президента України, КМУ, ВРУ, НКРЕКП.


Про умови кредитування МСБ за підтримкою Європейського інвестиційного банку та Європейського інвестиційного фонду доповіла начальник відділу мікро-. малого та середнього бізнесу Філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Кулакова Т.І.. Підприємцям було запропоновано збільшувати соціальну складову бізнесу з метою отримання кредитів під 5% річних.

Брюховець О.М. (ФОП, м. Мирноград) виступила з пропозицією про створення консультаційних центрів для дрібних підприємців - аналогів латвійських центрів, з якими вона ознайомилася в ході нещодавньої поїздки в Латвію у складі делегації переможців конкурсу "Український донецький куркуль".
Масло О.В. (ФОП Борисенко О.О., Покровський район) виступив з питанням виведення з житлового фонду землі для мініпекарні, яка розташована на території його приватизованого домоволодіння.

Підбиваючи підсумок засідання, голова Комітету С.В. Борозєнцев (директор ТОВ "Фірма юридичних послуг" Патронат ", м.Краматорськ) акцентував увагу присутніх на всебічної підтримці, яку надає бізнесу Донецька ТПП.