+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Оновлено інвестиційний портал ТПП України

Торгово-промислова палата України інформує щодо оновленого інвестиційного порталу ТПП України https://invest.ucci.org.ua/ua , який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельных ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

Оновлений ІнвестПортал - це додаткові можливості для пошуку інструментів розвитку бізнесу: 
  • Найголовніше про організацію бізнесу в Україні, систему оподаткування та реєстрацію іноземних інвестицій.
  • Ви можете розмістити свій стартап, пропозицію щодо земельної ділянки та продажу бізнесу, інвестиційну заявку або переглянути вже опубліковані.
  • Актуальні програми підтримки бізнесу від українських і міжнародних установ та донорські організації, що надають допомогу українському бізнесу. Це може бути поворотна або безповоротна фінансова допомога у вигляді кредитів, грантових коштів, співфінансування на створення та реалізацію Вашого проекту тощо.
  • Інформація щодо заходів та подій для бізнесу.
За більш детальною інформацією  можна звертатись до  спеціаліста Проектного офісу ТПП України Євстратова Леоніда тел. 044 586 40 67, email: elv-ird@ucci.org.ua