+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

XXІ засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області

У конференц-залі Донецької ТПП пройшло XXІ засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області, в якому взяли участь представники департаменту економіки Донецької облдержадміністрації, сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, керівники підприємств і бізнес - асоціацій.


Засідання відкрив віце - президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців в Донецькій області Максим Ануфрієв. В ході роботи начальник юридичного відділу Донецької ТПП Яна Братченко доповіла про новітню судову практику зі сплати ЄСВ для підприємств, зареєстрованих у зоні АТО, та послуги, які надаються Донецькою ТПП по юридичному супроводженню діяльності підприємств.

Провідний юрист ICLA Норвезька Рада у Справах біженців Україна В.П. Климович розповіла про програми правової підтримки підприємництва у Донецькій області. Про спеціальну акційну пропозицію для підприємств МСБ Донецької області від ПАТ «Укрсиббанк» розповіла начальник відділення у м. Краматорськ ПАТ «Укрсиббанк» (BNP PARIBAS GROUP) А.А. Крупина.