+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Представники швейного бізнесу Донеччини зустрілися з Голдою Виноградською під час бізнес-сніданку Донецької ТПП

«Ми маємо запропонувати нашім дітям сучасну зручну, красиву, якісну та не дуже дорогу шкільну форму», - наголосив голова Донцької ОДА Павло Жебрівський під час чергового бізнес-сніданку Донецької ТПП, де члени об’єднання підприємств МСБ галузі легкої промисловості Донецької області «Донбас Фешен Кластер» та директори опорних шкіл зустрілися з відомим українським дизайнером, засновницею TM Golda та GOLDA kids , радником міністра освіти та науки України, головою національного галузевого партнерства в легкій промисловості України "Fashion Globus Ukraine" Голдою Виноградською.

Метою сьогоднішньої зустрічі було вирішення питання пошиття форми для учнів опорних шкіл, і Голда Виноградська запропонувала співпрацю представникам швейної галузі області. «Досить нашім дітям носити форму, вироблену за кордоном. У вас є шанс співпрацювати з відомим брендом, в якого вже є досвід як робити шкільну форму якісною»,- звернулася Голда до членів текстильного кластеру.

Директори шкіл високо оцінили зразки тканин та моделі шкільної форми, які продемонструвала Голда, і зазначили, що батьки школярів переважно підтримують ідею єдиної шкільної форми.

Попередньо домовились про те, що наприкінці квітня Голда Виноградська проведе в містах області для батьків та вчителів презентації зразків шкільної форми з метою зробити можливим пошиття форми вже до початку навчального року.
Президент Донецької торгово-промислової палати Ельвіра Севост’яненко подякувала Павлу Жебрівському за допомогу у формуванні кластерів МСБ та заначила значні успіхи в розвитку текстильного кластеру, ініціатором створення якого виступила Донецька ТПП: «Стажування в Німеччині членів текстильного кластеру і «куркулів» Донеччини виявилось настільки успішним, що німецькі партнери запропонували провести в Донецькій області Кластерний форум в жовтні цього року».

Спілкування з Голдою Виноградською продовжилося і в офісі Донецької ТПП, де було намічено плани щодо подальшої співпраці.