+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

China International Import Expo

5 листопада 2019 - 10 листопада 2019

Організатор : Міністерство комерції КНР Місце проведення : Шанхай
5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expoнайбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина.

Вартість участі складає
:
  • 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд;
  • 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м)
Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями.

Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис компаній.

Участь Вашої компанії в China International Import Expo це:
  • вагомий крок на шляху отримання дозволу на експорт до Китаю. Уряд Китаю розглядає учасників виставки як потенційних постачальників продукції на ринок країни;
  • присутність вашої компанії в інформаційному полі китайського ринку. Завдяки активній рекламній кампанії та адміністративному впливу, інформація про учасників Експо розповсюджується по всій країні;
  • можливість оцінити потенціал ринку та Ваші можливості на одному з найбільших ринків світу, а також ознайомитися зорганізацією роботи з постачальниками;
  • місце зустрічі з партнерами в Китаї та початку експорту (ділова програма та В2В переговори з китайськимикомпаніями)
  • можливість представити свою продукцію всьому світу (понад 120 країн учасниць);
  • відкритий майданчик виставки для продажу українських товарів.
З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com).

Запрошуємо Вас долучитись до національних стендів України на China International Import Expo!

Детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати на веб-сайті або у пані Цюн Сюанье (ua@mofcom.gov.cn)

Звіт про виставку в 2018 році
Інформаційна брошура China International Import Expo 2019