+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

InnoTextile Meet Up Forum


InnoTextile Meet Up Forum
«Цифрова революція в текстильній індустрії: час змінюватися» відбудеться 3-5 липня 2019 року  у Львові.

Форум має 4 акценти: цифровий друк; ЗD моделювання; глобалізація модних брендів і цифровий маркетинг.

Є, щонайменше, 5 причин, щоб відвідати Форум:

1. Почути і обговорити реальні кейси від лідерів "модного" бізнесу

Власники компаній та дизайнери розкажуть про нові тренди та технології в індустрії моди, поділяться секретами "битви за клієнтів", оптимізації витрат, швидкого впровадження колекцій.

2. Зрозуміти, як "працює" цифровий друк на тканині і як з його допомогою можна підвищити успішність бізнесу

Фахівці компанії «Епсон», «Сьоме небо» і «Лакор» розкажуть про сучасний світовий тренд «цифровий друк на тканині», його фішки і нюанси, покажуть як це реально працює і в чому бувають помилки.

3. Отримати практичні поради щодо створення і просування глобального бренду в індустрії моди

Французький експерт з брендінгу та рітейлу в індустрії моди Тьєррі Байле, поділиться з вами секретами запуску та розвитку бренду, як глобального і прибуткового бізнесу. Український експерт Юлія Гатченко розкаже, як уникнути типових помилок при створенні національних і глобальних брендів.

4. Побачити і обговорити "цифровізацію" індустрії моди

Унікальна можливість побачити та обговорити впровадження цифрових інструментів в індустрії моди, а саме комп'ютерне моделювання, 3D візуалізація швейних виробів, система онлайн підбору розміру для підвищення  ефективності електронної комерції і ще багато цікавого та актуального.

5. Безцінний нетворкінг з допомогою сучасних інструментів знайомства і налагодження контактів за запашною львівською кавою та смаколиками.

Ніщо так не прикрашає форуми, як тепла та дружня атмосфера однодумців, аромат кави та смак львівських ласощів, нові знайомства і корисні контакти.

  • Вартість:
    спеціальна пропозиція: 300 грн. для керівників і власників компаній- членів Західно-українського кластеру індустрії моди, Хмельницького кластеру жіночого одягу «Поділля» та Харківського кластеру легкої промисловості і дизайну «Kharkiv Fashion Cluster» (надається 20 квитків по акційній ціні, до 2 квитків для однієї компанії, при оплаті до 14 червня (в разі наявності)
  • 570 грн при оплаті до 14.06.19
  • 650 грн. при оплаті до 3.07.2019 року

    Програма форуму

Реєстрація:  http://bit.ly/2WzcPYt 

Детальна інформація: http://bit.ly/2I1cB35