ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Закартпатська ТПП запрошує «МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ»


Шановні підприємці!

Закартпатська торгово-промислова палата запрошує Вас взяти участь в онлайн діловій зустрічі «МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ».

Коли: 29 квітня. Початок об 11:00 за київським часом. Тривалість – 2 години. Робоча мова – українська, англійська. Зустріч у форматі онлайн відбудеться за допомогою систем ZOOM та/або Google Meet. Про Ідентифікатор конференції та Код доступу буде повідомлено додатково.

ТЕМАТИКА: «Товари для дому та саду. Ландшафтний дизайн, озеленення, садова техніка, інструменти та обладнання. Садово-паркове та декоративне мистецтво».

Згідно підписаних угод про співпрацю з рядом регіональними ТПП країн Євросоюзу, в тому числі Австрії, Болгарії, Німеччини, Іспанії, Словенії, Румунії, Хорватії, країн Вишеградської четвірки: Словаччини, Угорщини, Польщі, Чеської Республіки, а також Білорусі, Молдови та країн Балтії: Латвії, Литви та Естонії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн.

На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.

Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.

Для реєстрації участі в онлайн-зустрічі просимо Вас вислати на електронну адресу exib@tpp.uzhgorod.ua

попередню інформацію про фірму для занесення в онлайн-каталог зустрічі (заявка на участь додається).

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Контактний телефон: (0312) 66-94-62. E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua