ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

«Промисловий безвіз: основні зміни в сфері технічного регулювання промислової продукції та наслідки для бізнесу»Шановні пані та панове! Представники бізнес-спільноти регіону!Донецька торгово-промислова палата запрошує Вас стати учасником безкоштовного вебінару «Промисловий безвіз: основні зміни в сфері технічного регулювання промислової продукції та наслідки для бізнесу», який відбудеться в on-line форматі на платформі Zoom 26 березня 2021 року, з 11.00 до 12.00.

Після імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом законодавчі вимоги ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших - невдовзі стануть вимогами і українського ринку.

Отже, при експорті продукції до ЄС, а також при продажі її в Україні виробник несе відповідальність та повинен довести відповідність своєї продукції вимогам до безпечності, іншими словами - технічним вимогам.

Участь у вебінарі допоможе Вам зрозуміти основи процесу підтвердження безпечності промислової продукції прі реалізації такої продукції в Україні та експорті до Європейського союзу, а також розібратися з відповідальністю усіх учасників ланцюга постачання товару від виробника до споживача.

Спікер - Перепелиця Валерій, директор департаменту ЗЕД Донецької ТПП.

Обов’язкова реєстрація за лінком: https://bit.ly/3lfwOo2


Додаткова інформація за тел.: +380(50) 328-10-75