ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Запрошуємо відвідати однин із найбільших щорічних Форумів- «Smart Building 2021»!Від для державних та некомерційних організацій – безкоштовний. Це міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart–рішень для створення «Розумного міста».

Запрошуємо відвідати однин із найбільших щорічних Форумів- «Smart Building», який відбудеться 24-25 березня 2021 року у м. Києві. Від для державних та некомерційних організацій – безкоштовний.

SMART BUILDING — це п’ята міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності і smart-рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста».

Тільки тут ви зможемо відвідати 4 проєкти на одному майданчику:
-"Smart Building Forum", який включає в себе тематики автоматизації, енергоефективності, розумного будинку і розумного міста;
-"Internet of Things Forum", який присвячений тематиці Інтернету Речей;
-Виставка "Комунальна інфраструктура", розкриє тематику міської комунальної сфери;
-Виставка "Будівництво. Архітектура. Ремонт ", яка представить досягнення в сфері будівництва.

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі – від споживачів до технічних директорів крупних компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міських адміністрацій.

Більш детальна інфомація за посиланням:

https://smart-building.monet.kiev.ua/