ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Підприємців Східної України запрошують на виставку «Схід-Експо 2020»


  Презентувати свою продукцію мікро-, малі та середні підприємства зможуть у жовтні 2020 року.

  Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Міністерство цифрової трансформації України запрошують мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря взяти участь у «Схід-Експо 2020», що відбудеться у столиці вже восени.

  Проведення заходу попередньо заплановано на 21-22 жовтня 2020 року в Києві та буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні.

  Виставка пройде в самому серці Києва – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1.

  Про «Схід-Експо 2020»

  Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств із різних куточків України, поєднана з можливістю бізнес-нетворкінгу, пошуку ділових партнерів та нових клієнтів з інших регіонів, країн Європейського Союзу та світу.

  Понад 100 компаній презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Там будуть представлені товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, 3D-принтери тощо.

  За підсумками торішніх заходів, 70% учасників завели корисні ділові знайомства та встановили нові ділові відносини з партнерами.

  Мета заходу

  Ми запрошуємо вас долучитися до виставки, аби розширити ринки збуту, завести нові ділові знайомства та закласти фундамент майбутніх бізнес-партнерств. Усі охочі зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнатися більше про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

  Ярмарок

  У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники та учасниці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо для залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Окрім того, передбачена онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

  Умови участі

  Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу – реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах, білбордах та у торгівельно-розважальних центрах.

  Формати участі

  Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B-перемовинах;

  Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у B2B-перемовинах;

  Підприємство лише бере участь у B2B-перемовинах;

  Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

  Реєстрація підприємців для участі у «Схід-Експо 2020» можлива за посиланням.

  Щоб надати інформацію для каталогу виставки, потрібно заповнити анкету онлайн.

  Карантинні заходи

  З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, а саме:

  безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;

  наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;

  забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;

  дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

  У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

  Контактні особи

  Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org

  Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області, а також в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org

  Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org

  Для запитів ЗМІ

  Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org, +380 63 576 1839