+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Дванадцятий регіональний конкурс "Підприємець року Донецької області - 2020"

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням представників малого бізнесу регіону.
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі змінами), облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.
Пропонується організувати проведення конкурсу у два етапи. Перший етап проводитиметься на місцевому рівні шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва. Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців з-поміж кандидатур, рекомендованих райдержадміністраціями, виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад.

Для участі в конкурсі необхідно в строк до 1 липня 2020 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу, у паперовому вигляді (за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року») та в електронному вигляді (фотокартки повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова рекомендація-характеристика в форматі Word) на наступні адреси електронної пошти

arina.kazilova @donetskcci.com

vladyslava.perepelytsia@donetskcci.com

Контактні особи:

Арина Казілова, тел. (050)460-77-79

Владислава Перепелиця, тел. (050)032-41-32Умови участі у 1
2 - му регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2020»

1. Загальні положення


1.1. У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які є власниками малих підприємств не менше 2 років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань») у Донецькій області.

1.2. Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:
• анкета — заява (додаток №1);
• рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи (додаток №2); вважається дійсним за умов заповнення виключно всіх розділів рейтингового профілю;
• письмова рекомендація — характеристика від виконкому міської ради (райдержадміністрації/ОТГ), що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально — економічного розвитку міста/району/ОТГ/області);
• копію витягу з Державного реєстру про державну реєстрацію підприємства або підприємця-фізичної особи (можливо надання копії витягу з Інтернет-сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
• копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
• 2 фотокартки.
1.4. Документи, що подаються поверненню не підлягають.


2. Номінації конкурсу

2.1. Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
1. «Підприємець року в галузі промисловості»;
2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;
3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;
4. «Підприємець року в галузі послуг»;
5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
7. «Start-Up року»;
8. «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
9. «За активну підтримку малого бізнесу».
10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» - переможці регіонального конкурсу щодо фінансової підтримки (може брати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

2.2. За кожною номінацією за підсумками оцінок Експертної ради визначається один Переможець та два Лауреати конкурсу.

2.3. Для проведення кваліфікованої оцінки конкурсних документів учасників створюється Експертна рада у кількості 10 осіб. До складу Експертної ради входять представники Донецької торгово-промислової палати, Донецької облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області, вищих навчальних закладів Донецькій області та незалежні експерти.

3. Термін та етапи проведення конкурсу

3.1. Термін проведення конкурсу — квітень — серпень відповідного року.

3.2. Конкурс проводиться у чотири етапи:
I етап — прийняття заявок та документів претендентів на звання «Підприємець року» за номінаціями здійснюється до 1 червня (продовжено до 1 липня) 2020 року на місцях виконкомами міських рад або райдержадміністраціями та передається в Експертну раду.
II етап — розгляд, аналіз та оцінка заявок та конкурсних документів Експертною радою (липень-серпень 2020 року);
III етап — підсумкове засідання Експертної ради, визначення лауреатів та дипломантів регіонального конкурсу згідно з поданими документами та результатами співбесіди з претендентами за потребою (серпень 2020 року);
IV етап — святкова церемонія нагородження Переможців та Лауреатів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області» в рамках святкування Дня підприємця (дата і місце уточняється).