ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Інформаційна конференція «Відновлювані джерела енергії у комунальній сфері України» 15 червня


Німецько-Українська промислово-торговельна Палата – за дорученням Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини і у співпраці з компанією energiewaechter GmbH – проводить у рамках експортної ініціативи „Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні“ інформаційну конференцію «Відновлювані джерела енергії у комунальній сфері України»

Конференція відбудеться у вівторок, 15 червня 2021 року, у режимі онлайн, через систему конференц-зв’язку Zoom одночасно в Німеччині і в Україні. Мета конференції – привернути увагу українських громад, комунальних підприємств, енергетичних компаній до використання відновлювальних джерел енергії в комунальній сфері та залучити їх до співпраці з німецькими компаніями, які мають відповідний досвід з вирішення таких проблем та реалізації успішних проектів у цій галузі.

Запрошуємо Вас взяти участь у нашому заході. Участь для українських підприємств – безкоштовна.

Запрошення, програма, список німецьких учасників та заявка на участь у конференції.

Після офіційної частини та презентацій німецьких компаній у Вас буде можливість провести переговори з німецькими учасниками за попередньою домовленістю. Просимо вказати у Вашій заявці, чи бажаєте Ви взяти участь у індивідуальних переговорах і якщо так, то яка саме фірма Вас зацікавила? Звертаємо Вашу увагу на дотримання термінів подачі заявок.

Будемо раді вітати Вас серед учасників конференції.