+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Навчання та консалтинг з питань публічних закупівель

Контактна особа: Меркулова Тетяна
E-mail:               merkulova.tv@gmail.com
Телефон:            +38 099 217 89 59
Вартість: :         600 грн. та 1000 грн. 
За результатом видається: Сертифікат навчального закладу (ПЗВ ДТПП «Міжнародний інститут підприємництва")

 Спеціалісти «Міжнародного інституту підприємництва» Донецької торгово-промислової палати проводять  навчання (семінари-практикуми) з питань організації, участі  та здійснення закупівель.  Ви зможете ознайомитися з подальшим поетапним  розвитком системи «ProZorro», останніми змінами та доповненнями нормативної бази системи публічних закупівель, отримати рекомендації щодо вирішення конкретних практичних ситуацій. Навчання проводиться  у відповідності до програм, затверджених наказом Мінекономрозвитку України  від 02.12.2016 №2017.

  • Навчання проводять агенти змін «Prozorro» у Донецькій області 
    Меркулова Тетяна Вікторівна та Степаненко Людмила Леонідівна

Вартість  навчання для замовників - 1000 грн. (без ПДВ)

Вартість навчання для учасників – 600 грн. (без ПДВ)

Після успішного тестування слухачі отримують сертифікат навчального закладу.

 Крім того, спеціалісти «Міжнародного інституту підприємництва» Донецької ТПП, здійснюють консалтинг з питань організації, участі  та здійснення закупівель.

  • Планування закупівельної діяльності 
Як відомо, жодна закупівля неможлива без її відображення у річному плані закупівель. Тому замовники, аби дотримати вимогу статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2016 № 922-VIII (далі — Закон про публічні закупівлі), мають скласти річний план закупівель на новий бюджетний рік.
Цьому передує колосальна робота щодо визначення потреби в товарах, роботах i послугах, що закуповуватимуться, предметів і строків закупівель, видів процедур закупівель. Як зробити це без зайвих переживань?

  • Увага! Змінено порядок визначення предмету закупівлі з 17 січня 2017 року!

Шановні колеги!

17 січня 2017 року в Офіційному віснику України опубліковано Наказ Міністерства  економічного розвитку і торгівлі України  від 19.12.2016 № 2092 "Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі". 

Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадуємо, що основною зміною є те, що предмет закупівлі товарів і послуг визначатиметься за показником ЧЕТВЕРТОГО знаку Єдиного закупівельного словника (CPV).

Вдалих закупівель!