+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Міжнародні проекти

Проектна діяльність Донецької торгово-промислової палати включає в себе активну участь в реалізації програм и проектів міжнародної технічної допомоги.

Проект KVP Німецько - український партнерський проект торгово-промислових палатKVP Ukraine - це партнерський проект, направлений на зміцнення німецько-українських економічних відносин та розвиток безмежного потенціалу України та українського бізнесу. Наша спільна мета - розширити спектр послуг, що надають українські торгово- промислові палати своїм членам, створити нові можливості для малого та середнього бізнесу, а також зміцнити українську мережу торгово-промислових палат (ТПП).

Учасники проекту:
DIHK Service GmbH (Асоціація торгово-промислових палат Німеччини) та Донецька торгово-промисловою палата
Мета: покращення надання послуг палат для бізнесу в 4-х регіонів України
Тривалість проекту: березень 2016 р. – березень 2019 р.
Протягом 2017 в рамках проекту відбулися:
- 4 зустрічі робочої групи з питань планування діяльності та заходів;
- 2 навчальні поїздки до Германії: з питань розвитку кластерних ініціатив та розвитку жіночого підприємництва (5 експертів палати);
- 18 експертів взяла участь у тренінгах, воркшопах та семінарах для експертів палати.

Ініціатива EU4BUSINESS: Мережа центрів підтримки бізнесу в Україні


Партнер-виконавець: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Загальна мета: сприяння сталому економічному розвитку в Україні завдяки росту компаній, збільшенню можливостей для працевлаштування та регіональному процвітанню.
Тривалість проекту: 2016 – 2020 рр.
Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу, а також на підготовку до фінансування від ЄБРР та інших фінансових установ. Крім того, програма сприяє створенню мережі з 15 центрів підтримки бізнесу по всій країні з метою підтримки МСП в отриманні належного фінансування та ноу-хау для розвитку бізнесу. Проект буде корисним для щонайменше 30 000 МСП та підприємців.
Заходи, організовані у 2017 році Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, створеним на базі Донецької ТПП:
- бізнес-форум «Business4Women» (Маріуполь, 18 - 19 жовтня).
- Східний Експортний Форум (Краматорськ, 8 листопада);
- тренінги від провідних експертів з корпоративного управління «Від підприємця до підприємства» та з розвитку консалтингового бізнесу «Як почати консалтинговий бізнес?» (Краматорськ, жовтень – листопад).

Тематика проектів різноманітна: від популяризації безконфліктного розв’язання спорів та проблем (створення Центру медіації) до супроводу підприємств в питаннях зовнішньоекономічної діяльності и доступу до нових ринків (створення Центру експорту).

Чому це корисно для бізнесу регіону? Якісно новий рівень послуг, можливість консультування у європейських експертів або за їх методиками, актуальна бізнес інформація про потенціальних партнерів на зарубіжних ринках, нові програми бізнес-навчання. Все те, що допомагає досягти бажаного результату з меншими витратами.

Чому це корисно для нас? Постійний розвиток, додаткові можливості для імплементації кращих європейських практик, коуч від європейських експертів під час навчання та консультування, вдосконалення навичок та компетенцій експертів. Експерти ДТПП постійно підвищують свою майстерність, підтверджуючи це сертифікатами міжнародного зразку. Навички, що отримано ними, та досвід роботи знаходять відображення в методичних матеріалах, що використовуються в програмах бізнес-навчання для МСБ. Портфоліо навчальних програм налічує понад 300 годин тренінгів: від майстер-класів з вузькоспеціалізованих питань до багатомодульних тренінгів з різних напрямів, що є актуальними для бізнесу регіону.

UopenEU - Проект Представництва ЄС в Україні про зону вільної торгівлі України з ЄСПроект Представництва ЄС в Україні про перспективи та переваги зони вільної торгівлі UopenEU націлений донести важливу інформацію про економічну співпрацю України та Європейського Союзу до кожного українця.

На сторінках інформаційного ресурсу ви знайдете новини про можливості, що з'являються в представників малого та середнього бізнесу в ході розвитку партнерських відносин з ЄС, коментарі вітчизняних і міжнародних експертів, урядовців, бізнесменів та активістів, історії успішних українських експортерів, цікаві відеоролики з представниками українського бізнесу, які вже працюють з європейськими партнерами.
А ще ресурс забезпечить вас офіційною інформацією щодо зростання експортних показників, нововведень у сертифікації товарів та анонсами подій, про які важливо знати.

Приєднуйтесь до UopenEU! Не будьте байдужими до творення новітньої історії молодої європейської держави – України!