+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Підприємці Донбас Фешен Кластер за сприяння Донецької ТПП взяли участь у виставці легкої та текстильної промисловості TextileExpoKharkiv


ДонецькаТПП сприяла участі Ганни Петриченко, Ганни Яшиної, Віктора Німаніхіна, Наталії Держипільської, Світлани Коротун, Ганни Теличко – членів Донбас Фешен Кластер – в одному з наймасштабніших fashion-показів східної України – спеціалізованій виставці легкої і текстильної промисловості TextileExpoKharkiv, яка є інтерактивною платформою, що представляє fashion-індустрію легкої і текстильної промисловості регіонів. Також, в рамках виставки відбувся форум "ЛегПромЕкспорт", організований Центром підтримки бізнесу м. Харків, заснованим на базі Харківської ТПП в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
За сприяння Донецької торгово-промислової палати 7 підприємців ГО "Донбас Фешен Кластер" взяли участь у виставці легкої та текстильної промисловості TextileExpoKharkiv. На якій мали чудову можливість представити у м. Харків їх нові творчі надбання, відкрити нові бізнес-контакти та можливості до колаборації у галузевій спільноті.
У рамках виставки 11 жовтня проводився Форум ЛегПромЕкспорт, на який запрошено провідних вітчизняних та міжнародних експертів галузевого ринку. З великою цікавістю вони ознайомилися з доповідями українських та міжнародних спікерів – Тетяни Ізовіт, директора Асоціації «Укрлегпром», аналітика та експерта ЄБРР Тімура Халілова, Інни Каутнoї, Віце-президента Харківської торгово-промислової палати та ін. Ґрунтовний виступ Лінаса Ласяускаса, члена Європейського економічного і соціального комітету, представника Литовської асоціації швейної та текстильної промисловості розкрив важливі експертні думки про ринок текстильної та швейної промисловості в ЄС та було надано рекомендації щодо виходу на ринок.

Емоційний та мотивуючий виступ Маді Шарма, підприємиці, власниці Madi Group, Великобританія, яка є і амбасадором українського підприємництва, був спрямований на розуміння ринку, потреб клієнта тенденцій та принципів співпраці на світовому рівні. Експерти відвідали стенд Donbas Fashion Cluster, дали дуже цінні поради з просування продукції кластеру на міжнародних ринках.
Харків'яни також оцінили вироби підприємств нашого кластеру, мали змогу придбати чудовий сезонний трикотажний одяг ТМ "VELNA", цікавилися іграшками, дитячим одягом та шкільною формою, текстилем, шкіряниними виробами ручної роботи від Ганни Яшиної – студії "TorCraft".