+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Член Донецької ТПП студія TorCraft - серед найкращих українських хенд-мейд виробників, які візьмуть участь у виставці в Китаї

Було визначено найкращих представників МСБ України, чиї товари будуть представлені на міжнародній виставці з імпорту в Китаї – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018), яка пройде цього листопада. Національний стенд нашої країни буде вперше представлено на такій масштабній події, на якій також будуть демонструватися хенд-мейд товари переможців конкурсу.

Переможцями конкурсу стали:
  • Шкіряні вироби з художнім ручним тисненням та ручним гравіруванням (Студія «TorCraft»/ Яшина Ганна / Донецка обл., м Слов’янськ).
  • Українські витинанки, створені за eco-friendly технологією (Різьблене листя / Зотов М. В. / Вінницька обл.).
  • Унікальні скляні фігури (Glass Symphony / Драчук Н.С./ Хмельницька обл.).
  • Прикраси з натуральних матеріалів (NinonEcoNecklace / Крестнікова Н. / м.Запоріжжя).
  • В’язані іграшки (ТМ ФРЕЯ / Ральчук А.О./ м.Київ).
Крім того, рішенням Експертного журі, хендмейду ще одного українського МСБ, який набрав найвищу до топ-5 переможців кількість голосів, була надана додаткова можливість також представити свої handmade-товари з експортним потенціалом на CIIE 2018. Це:
  • Механічні 3D-конструктори (UGEARS / Шестак Г. А./ Київська обл).
У період з 24 вересня по 1 жовтня визначалися переможці шляхом інтернет-голосування та голосуванням Експертного журі. Участь у конкурсі взяли 39 представників українського МСБ.

Програма реалізується Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Вітаємо Ганну Яшину із заслуженою перемогою!
Стати однією з 5 найкращих українських виробників хенд-мейду, які візьмуть участь у найбільшій міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018 (CIIE 2018), це надзвичайне досягнення!
Радіємо, пишаємось та бажаємо подальших успіхів!

Джерело