+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

За підтримки ЄС та ЄБРР жінок-підприємців Донеччини навчали лідерству в дії

Закінчився двомодульний тренінг «Лідерство в дії» з циклу «Жінки в бізнесі», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі ДонецькоїТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Тренінг провели Наталія Макаєва та Анна Агашкова, тренери-професіонали з Білорусі, які володіють навичками застосування міжнародних практик з управління і знають, як успішно керувати компаніями і персоналом.
Курс заснований на кращих міжнародних практиках і глибоких експертних знаннях, є інтерактивним і включає в себе практичні вправи та реальні приклади, в яких використовуються прийоми і стилі лідерства.
Чотири дні навчання, спілкування та розвитку з тренерами дозволили бізнес-леді Донецького регіону визначити свої лідерські компетенції в бізнесі, провести аналіз актуального стану в балансі роботи і особистого життя, визначити точки поліпшення ситуації. Були розглянуті актуальні питання визначення пріоритетів, організації ефективної комунікації, ведення переговорів та інші управлінські аспекти.
Ділові ігри та практикуми дали можливість учасницям вирішити реальні проблеми, наблизивши імітаційні ситуації до реальних подій бізнесу. Активність учасниць дозволила провести тренінгові дні цікаво та продуктивно. 
Дякуємо тренерам за корисні практичні рекомендації, позитивний заряд та надзвичайну енергетику тренінгу!