+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Українсько-В'єтнамський бізнес-форум в рамках візиту Президента України до В’єтнаму

За офіційною інформацією отриманою від Адміністрації Президента України, МЗС України та Мінекономрозвитку України в період з 9 по 11 жовтня 2018 в рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до В’єтнаму відбудеться бізнес-місія до м. Ханой (В’єтнам). Зазначений захід має непересічне значення для бізнес спільноти України, оскільки візит такого рівня до В’єтнаму востаннє був організований близько десяти років тому.

Протягом перебування у В’єтнамі члени делегації будуть присутні під час офіційних зустрічей, братимуть участь в Українсько-в’єтнамському бізнес-форумі (м. Ханой), а також відвідуватимуть провідні компанії м. Ханой. Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями вибраного профілю та сфери діяльності. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній. В’єтнамська сторона зацікавлена в налагодженні ділових відносин насамперед в таких сферах як оборонна промисловість, енергетика та паливна промисловість, сільське господарство, харчова промисловість, фармацевтика, машинобудування, деревообробка тощо.

Реєстрація відкрита до 3 жовтня (включно) за цим посиланням: https://goo.gl/5JDLyU.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них в’єтнамських ринках.

Програма візиту

Компанії які зареєструвалися для участі у діловій місії

Від імені ТПП України запрошуємо регіональні торгово-промислові-палати та ділові кола вашого регіону взяти участь в бізнес-місії до В’єтнаму. Зазначений візит надасть можливість ознайомитися з діловим середовищем В’єтнаму, отримати інформацію про нову продукцію і послуги, презентувати власну компанію підприємствам В’єтнаму, а також налагодити ділові відносини з в’єтнамськими партнерами під час роботи Форуму.

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа - Анна Гусак (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua).