+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Відбулась урочиста церемонія нагородження фіналістів Десятого регіонального конкурсу Підприємець року Донецької області – 2018


Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць привітав підприємців області з професійним святом підчас урочистої церемонії нагородження фіналістів Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018» та вручив нагороди фіналістам конкурсу в номінації «Кращий «Український донецький куркуль», зазначивши: «Я щиро вірю, що кожен з вас, підприємців-початківців, з часом стане дуже успішним підприємцем. Мені дуже імпонує наполегливість «куркулів». Вони вже стали візитівкою Донецької області, і їх знає вже й Україна».

«Ми сьогодні щиро вшановуємо людей, яких я вважаю патріотами нашої країни, та які мають мужність брати на себе відповідальність і за свої родини, і за свої підприємства», - привітала підприємців президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко та подякувала їм за їх діяльність та наснагу.

Донецька обласна державна адміністрація, Донецька торгово-промислова палата та Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області вже традиційно вшановують кращих представників малого та середнього бізнесу з нагоди професійного свята - Дня підприємця.

Цього року 75 підприємців надіслали заявки для участі в конкурсі, серед яких були обрані фіналісти в десяти номінаціях.
Переможцями та лауретами конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018» стали:


«Підприємець року в галузі сільського господарства»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Пещеріна Катерина Іванівна
Директор ТОВ СП «Тітан»,
с. Приазовське, Мангушський район

ЛАУРЕАТИ
Кряжев Ігор Ігоревич
Голова Фермерського господарства «Меркурій» ,
с. Рубці, Лиманська міська ОТГ
Рябенко Олександр Юрійович
Заступник директора ТОВ АФ «Єдність»,
с. Малинівка, Покровський район


«Підприємець року в галузі промисловості»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Коротун Сергій Анатолійович
Директор ТОВ «НПП Крамтехцентр»,
м. Краматорськ

ЛАУРЕАТИ
Лубінець Петро Сергійович
Комерційний директор ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод»,
м. Торецьк
Сосков Дмитро Борисович
Директор ПП «Кіфа»,
м. Покровськ

«Підприємець року в галузі торгівлі»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Кущ Алла Вікторівна
Виконавчий директор ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування»,
м. Краматорськ

ЛАУРЕАТИ
Борисюк Алла Вікторівна
Фізична особа – підприємець,
м. Лиман, Лиманська міська ОТГ
Холявка Марина Анатоліївна
Фізична - особа підприємець,
м. Слов'янськ

«Підприємець року в галузі послуг»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Чепелєва Світлана Олександрівна
Фізична особа-підприємець,
м. Краматорськ

ЛАУРЕАТИ
Кутовий Віктор Григорович
Фізична особа-підприємець,
м. Сіверськ, Сіверська міська ОТГ
Сергієнко Ірина Василівна
Фізична особа-підприємець
м. Краматорськ

«Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Стукало Максим Леонідович
Фізична особа – підприємець,
м. Покровськ

ЛАУРЕАТИ
Лукашенко Галина Миколаївна
Фізична особа- підприємець,
м. Добропілля, Добропільський район
Махура Ганна Миколаївна
Фізична особа – підприємець,
м. Вугледар

«Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Меленець Володимир Олексійович
Директор ТОВ «Керамічні маси Донбасу»,
м. Слов’янськ

ЛАУРЕАТИ
Іванов Дмитро Володимирович
Фізична особа-підприємець,
м. Лиман, Лиманська міська ОТГ
Науменко Марія Вікторівна
Заступник директора з виробництва ТОВ «УкрРосКаолін»,
с. Катеринівка, Нікольський район


«Start-Up року»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Матвієнко Ганна Володимирівна Фізична особа-підприємець,
с. Вірівка, Добропільський район

ЛАУРЕАТИ
Плахін Данила Андрійович
Фізична особа-підприємець,
м. Краматорськ
Рєчкіна Людмила Вікторівна
Фізична особа – підприємець,
м. Вугледар

«За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Чичера Дмитро Володимирович
Фізична особа-підприємець,
м. Маріуполь

ЛАУРЕАТ
Грушевий Віталій Миколайович
Голова фермерського господарства «РАНОК-АГРО»,
с. Бойове, Нікольський район
Машир Роман Вікторович
Фізична особа – підприємець,
м. Покровськ


«За активну підтримку малого бізнесу»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Сергієнко Володимир Олександрович
Директор ТОВ «Завод автогенного обладнання ДОНМЕТ»,
м. Краматорськ

ЛАУРЕАТИ 
Теличко Ганна Олександрівна
Фізична особа-підприємець,
м. Вугледар
Шейко Олександр Федорович
Фізична особа-підприємець
м. Дружківка

«Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Свириденко Сергій Миколайович
Фізична особа – підприємець,
с. Іванопілля, Костянтинівський район

ЛАУРЕАТ
Коротун Світлана Вікторівна
Фізична особа-підприємець,
м. Краматорськ
Трєбєсов Володимир Олександрович
Фізична особа-підприємець,
м. Слов'янськ

Щиро вІтаємо переможців та лауретів конкурсу та бажаємо подальших успіхів!