+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Донецькій ТПП відбувся семінар для підприємців Донецької області Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?

В рамках серії інформаційно-просвітницьких заходів Представництва ЄС в Україні сьогодні в конференц-залі Донецької ТПП відбувся семінар для підприємців Донецької області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»


“Ми намагаємося зробити наші послуги доступнішими для вас, тому ми і організуємо такі заходи», - зазначив аналітик представництва Тимур Халілов, розповідаючи підприємцям про проекти Європейського банку реконструкції та розвитку для малих та середніх підприємств Донецького регіону.

Координатор проекту Донецької ТПП зі створення Мережі Центрів підтримки бізнесу за допомогою ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Европейського Союзу Марина Дубініна розповіла про Центр підтримки бізнесу міста Краматорськ та його активність у встановленні бізнес-зв'язків із європейськими партнерами.

Про мінімально необхідні кроки для виходу на зовнішньоекономічні ринки (на прикладі ринку ЄС) говорив директор та співвласник заводу автогенного обладнання «Донмет» Володимир Сергієнко.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва Донецької ТПП Катерина Чумакова презентувала можливості Європейської Мережі Підприємств (EEN) як інструменту пошуку партнерів за кордоном.

Про діяльність Клубу підприємців Краматорська з розвитку місцевого малого і середнього бізнесу розповіла член Клубу підприємців Краматорська Ольга Цюх.

Під час семінару відбувся діалог між підприємцями та експертами, і учасники мали можливість отримати відповіді на свої питання.