+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Донецьку ТПП відвідали представники Посольства Федеративної Республіки Німеччина

Сьогодні Донецьку ТПП та Центр підтримки бізнесу м.Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП, відвідали Перший секретар Посольства Федеративної Республіки Німеччина пан Зебастіан Кноке та заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у м. Дніпро) пан Пітер Шмаль.

Чим живе малий та середній бізнес регіону? Яка мета створення Центру підтримки бізнесу на базі Донецької ТПП? Чим він відрізняється від інших організацій підтримки бізнесу та які послуги надаватиме? Гостей цікавили відповіді на ці та інші питання.


Начальник відділу міжнародних програм та проектів Донецької ТПП, координатор проекту зі створення «Мережі Центрів підтримки бізнесу в Україні» (ЦПБ м.Краматорськ) Марина Дубініна розповіла про діяльність та заходи, які організовує Центр підтримки бізнесу для представників МСБ. Вона підкреслила, що Донецька ТПП вже тривалий час співпрацює з організаціями та програмами Німеччини і є офіційним партнером проекту «Fit for partnership with Germany», учасником Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine тощо. Завдяки українсько-німецькій співпраці для українських представників МСБ вже стали можливими навчальні поїздки та стажування в Німеччині, після яких вони запроваджують та поширюють отримані досвід та знання.

На завершення зустрічі Марина Дубініна подякувла представникам Німеччини за підтримку нашого регіону та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.