+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Представники малого бізнесу Донецької області відвідали Міжнародну виставку China Homelife

37 представників малого бізнесу Донецької області відвідали в Варшаві Міжнародну виставку постачальників з Китаю "China Homelife" з метою знайти нових партнерів і розширити можливості свого бізнесу. Серед них були підприємці зі сфери машинобудівної промисловості, будівництва, текстильної промисловості, сфери громадського харчування, послуг, IT технологій і ін.Організатором бізнес-місії для підприємців Донеччини вкотре виступила Донецька торгово-промислова палата.
Виставка проходила в Польщі вже всьоме і зібрала понад 1500 китайських компаній і делегації бізнесменів з України, Білорусі, Молдови та інших країн.

Підприємців, особливо представників будівельного бізнесу, громадського харчування та текстильного бізнесу, цікавили технології та обладнання, а також китайські товари, які можуть представляти інтерес для українських покупців.
Моніторинг виставки показав, що є інтерес малого бізнесу до високотехнологічного обладнання для лазерного різання, обладнання з виробництва морозива, технологічних ліній для виробництва та пакування снеків.


Представники ГО «Донбас Фешен Кластер» провели ряд зустрічей з китайськими виробниками і відібрали для себе зразки тканин. Деякі тканини, як і інші експонати виставки, вже присутні на українському ринку. Надалі контакти будуть продовжені, бо китайська сторона має гнучку цінову політику і зацікавлена у розширенні торговельних зв'язків з Україною.