+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

ІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва Чому я обираю власний бізнес

Донецька торгово-промислова палата інформує про початок проведення
ІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

 До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студенти вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Донецької та Луганської області у віці від 18 до 35 повних років у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес».

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення, конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Конкурс буде проводитися у період з 7 травня по 7 вересня 2018 року.

Для участі у Конкурсі учасникам у термін ДО 7 вересня 2018 року необхідно надіслати заповнену електронну реєстраційну конкурсну заявку бізнес-ідеї за адресою: http://bit.ly/2wH3zzQ  .

Оцінку пропозицій учасників та визначення переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможців у номінаціях буде нагороджено під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактна особа: Сезоненко Олена Анатоліївна, тел. +380504789880, e-mail: elenasezonenko@gmail.com .