+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Відбулося перше засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП

25 квітня в конференц-залі Донецької ТПП відбулося перше установче засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП, ініційоване учасниками круглого столу «Необхідність створення туристичного кластеру як фактору інновацій у розвиток туристично - рекреаційного потенціалу Донецької області» 27 березня.


У роботі засідання взяли участь понад 40 представників державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств. Засідання відкрив віце-президент Донецької ТПП М.Ю. Ануфрієв. В ході роботи було одноголосно прийнято рішення про створення Комітету для подальшого винесення на Президію Донецької ТПП та затверджено попередній склад Комітету у кількості 32 осіб.

Після обговорення прийнято Положення про Комітет; було обговорено кандидатури та обрано секретаріат Комітету: голова - завідувач сектором краєзнавства та туризму Донецького обласного учбово - методичного центру культури В.М. Лимаренко, заступник голови - підприємець у сфері туризму, директор ТОВ «Лазурит», Лиманський район Я.В. Синиця, відповідальний секретар - спеціаліст Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області О.М. Бедзай.

У ході подальшої роботи засідання В.М. Лимаренко висвітлила питання «Кластеризація та стратегія розвитку туристичної галузі - чинник становлення туристичної дестинації Донеччини»; було обговорено створення туристичного кластеру на прикладі текстильного кластеру Донбас Фешен Кластер; розглянуто воркшоп «Закупівельні групи в Україні як інструмент розвитку МСБ».

Підводячи підсумки роботи засідання Комітету М.Ю. Ануфрієв акцентував увагу присутніх на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП; звернувся до присутніх з пропозицією тримати «зворотній зв’язок» через секретаріат Комітету за тел.: моб. +38 (050) 347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com  (контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).