+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Донецька ТПП розпочинає проект Business Project Workshop

Донецька торгово-промислова палата розпочинає постійно діючий проект Business Project Workshop для підвищення спроможності бізнесу Донецької області до обізнаних проектних дій зі стратегічного розвитку, бізнес-планування та вдосконалення навичок менеджменту.

Перший крок цього проекту - відкрита консультаційна лінія «4Round» для малого та середнього бізнесу регіону, у тому числі потенційних учасників програми «Український донецький куркуль», яка стартує з 26 квітня 2018 року.

Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, котрі будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації - 15-20 хв.
Запит на консультацію подається через Google Form.

Напрямки консультацій:
• вибір бізнес - ідеї та ринкові стратегії;
• маркетинг, пошук та розробка ринкової ніші;
• обов’язкові елементи бізнес-плану;
• основи розрахунків та техніко – економічне обґрунтування проекту;
• критерії цілісності, якості та відповідності бізнес-плану до вимог проектів.

Також Донецькою ТПП створений майданчик – платформа спілкування бізнес-спільноти та обговорення питань бізнес-планування та проектної діяльності у мережі Facebook: DCCI FOR BUSINESS: Навчання з бізнес-планування та проектної діяльності , де також надаються додаткові консультації та публікуються допоміжні матеріали.

Додаткова інформація по всіх питаннях щодо зазначених ініціатив за тел: +380 (50) 478 98 80 (Сезоненко Олена Анатоліївна)