+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В рамках бізнес-місії албанські підприємці відвідали Київщину.

Продовжується бізнес-місія албанських підприємців в Україну, організатором якої виступила президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко. Сьогодні албанські підприємці відвідали Київську обласну торгово-промислову палату.

Президент КОТПП Олександр Рябоконь та перший віце-президент Едуард Якушев розповіли про інвестиційний потенціал Київщини та обговорили з представниками албанської агропромислової компанії «Zdrava» можливості співробітництва албанських підприємців з підприємцями Київської області.


Албанські підприємці зацікавлені в постачанні з Київщини скляної та гофротари, цукру, борошна, соняшникової олії та інших продуктів харчування.

Крім того, підприємці відвідали провідного виробника комплексних автоматизованих ліній розливу ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» (м. Біла Церква).


Албанці зацікавились високотехнологічним пакувальним обладнанням, яке виробляє завод. Зараз албанські підприємці закупають таке обладнання в Німеччині та Італії і не знали, що воно виробляється й в Україні.